Auto Company

Видання

 

Іконостас з монастиря Скит Манявський

Майдан. Революція Гідності


Доба короля Данила

 

Народна ікона на склі.

 

Вернись із спогадів.. Володимир Івасюк

 

Личаківськи некрополь. Путівник.

 

Проходи по Личакову

 

Львівська цитадель

 

Український епізод Першого Ліонського собору


Хто і коли заснував місто Львів?

 

Як будувати рідну хату?

 

Виставки та презентації
THE PASSION OF THE CHRIST. СТРАСТІ ХРИСТОВІ Андрея PDF Друк

На знак пам’яті і великої шани до Митрополита Андрея Шептицького, з нагоди 150-ліття з дня народження Митрополита Андрея, вчора, 7 квітня 2015 року, в день свята Благовіщення у Львові, у храмі Пресвятої Євхаристії (колишній косте́л Божого Тіла і монастир домініканців) було представлено унікальний мистецький проект Лауреата народної премії ім. Тараса Шевченка, Народного художника України, заслуженого діяча мистецтв України Мирослава Отковича - «THE PASSION OF THE CHRIST. СТРАСТІ ХРИСТОВІ».

 
Нову дату заснування Львова підтверджено! PDF Друк


 

22 вересня 2010 року у науковій бібліотеці Львівського національного університету ім. Івана Франка відбулася презентація нового дослідження Івана Паславського – «Хто і коли заснував місто Львів?»

 

У своїй книзі, знаний львівський історик, розвинув висловлене раніше припущення, що справжньою датою заснування міста Львова – є 1240 рік. Проаналізувавши усі дати і версії виникнення Львова, які фігурують в українській та зарубіжній історіографії XV-XX ст. та остаточно переконавшись у фундаментальності праці французького вченого-домініканця Мішеля Лє Кієна «Oriens christianus» («Християнський схід») (1740), Іван Паславський впевнений, що віднайдена ним дата є цілком ймовірною, а засновником міста й справді потрібно вважати князя Лева, а не його батька Данила Галицького.  

 
Фотовиставка «Реставрація Царських воріт Софії Київської» у Львові PDF Друк

 

29 листопада 2007 року за підтримки Міністерства культури і національної спадщини, Посольства Республіки Польща в Україні, Мистецького фонду імені Короля Данила та Польських майстерень з реставрації пам’яток старовини, у львівському Палаці мистецтв було відкрито фотовиставку «Консервація срібних воріт іконостасу Софії Київської і польська школа консервації польських пам’яток».

 

 
Презентація Мистецького фонду імені короля Данила та альбому «Богородиця-Одигітрія» у Рівному PDF Друк

8 лютого 2007 року у місті Ріному відбулася презентація Мистецького фонду імені короля Данила та альбому «Богородиця-Одигітрія другої половини ХІІІ століття з церкви Успіння Пресвятої Богородиці з Дорогобужа».

У презентації взяли участь Олександр Данильчук – голова Рівненської обласної ради, Директор Львівського філіалу Національного наукового-дослідного реставраційного центру України і співзасновник Мистецького фонду імені короля Данила Мирослав Откович, лауреати Національної премії ім. Тараса Шевченка Василь Откович і Степан Сапеляк, творча інтелігенція та представники громадськості.

 

 
Презентація відновленого іконостасу з церкви де служив Маркіян Шашкевич PDF Друк

 

5 березня 2010 року у Львівській національній галереї мистецтв Львівський філіал Національного науково-дослідного реставраційного центру України, Львівська національна галерея мистецтв та Мистецький фонд імені короля Данила презентували відновлений Іконостас церкви Собору Архангела Михаїла із села Гумнисько (Буського району Львівської області). У цьому храмі в 1838 – 1843 рр. правив отець Маркіян Шашкевич (1811 – 1843) – український письменник, поет, культурно-громадський діяч, священик, представник українського національного відродження  поч. ХХ ст. в Галичині, член товариства «Руська трійця», співавтор альманаху «Русалка Дністровая» (1837).

 
«ПочатокПопередня12НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 2