Auto Company

Видання

 

Іконостас з монастиря Скит Манявський

Майдан. Революція Гідності


Доба короля Данила

 

Народна ікона на склі.

 

Вернись із спогадів.. Володимир Івасюк

 

Личаківськи некрополь. Путівник.

 

Проходи по Личакову

 

Львівська цитадель

 

Український епізод Першого Ліонського собору


Хто і коли заснував місто Львів?

 

Як будувати рідну хату?

 

У Києві презентували Фото-літопис-трилогію - «Майдан: Революція гідності» PDF Друк

7 травня 2015 року в національному інформаційному агентстві УКРІНФОРМ відбулася презентація фотоальбому "Майдан: Революція гідності". Захід було приурочено до Дня пам'яті та примирення.

 

 
Нагороджено переможців Конкурсу "Історія яка нас об'єднує" PDF Друк

 

 

30 січня 2015 року, у приміщенні Львівського історичного музею відбулося відзначення переможців Всеукраїнського конкурсу наукових і науково-популярних робіт «Історія, яка нас об'єднує».

Конкурс є частиною Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2012 - 2014 роки. Його організаторами виступили Львівська обласна рада та Львівська обласна державна адміністрація у партнерстві з Українським інститутом національної пам'яті та Мистецькиq Фонд імені Короля Данила. Крім самих конкурсантів, в заході взяли участь також представники Львівської обласної державної адміністрації, депутати Львівської обласної ради, відомі історики та науковці.

 
Новий альбом про Володимира Івасюка PDF Друк

"Відлуння твої кроків…" Саме з такою назвою у світ з’явився другий альбом про українського композитора і поета Володимира Івасюка. Упорядниками видання стала родина Івасюк - сестри Оксана, Галина і її чоловік, заслужений працівник культури України Любомир Криса. Видання вийшло при підтримці ЛОО ГО "Фронт Змін", Мистецького фонду імені Короля Данила, "Благодійного Фонду "Олега Наставського" та Видавничого Дому "Укрпол".

 

 
Мистецький проект Мирослава Отковича "Сім слів Христа на хресті" PDF Друк

 

20 квітня 2011 року в Львівському Храмі Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор) відбулася презентація мистецького проекту " СІМ СЛІВ ХРИСТА НА ХРЕСТІ ", за мотивами однойменного музичного твору австрійського композитора Йозефа Гайдна.

Автором полотен був Народний художник України Мирослав Откович, автором ідеї та адаптації текстів Владика Йосиф Мілян Єпископ-помічник Київської Архієпархії, тексти читав о.Іван Любінський. В проекті також взяли участь  студенти театрального відділу Львівського державного училища культури і мистецтв, директор Наталія Грицишин. Акустику і звук забезпечила компанія "Ультрагоризонт". Організаторами заходу виступили "Мистецький фонд імені Короля Данила", Львівська філія національного науково-дослідного реставраційного центру України та фірма "Рамар".

 

 

 
Відповідальність і партнерство: круглий стіл «Енциклопедія Львова. Том 4: напередодні зустрічі бізнесу і культури» PDF Друк

 

14 грудня 2010 року, у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся круглий стіл-презентація на тему: «Енциклопедія Львова. Том 4: напередодні зустрічі бізнесу і культури». Організаторами заходу виступили Мистецький фонд імені Короля Данила та видавництво «Літопис».

Напередодні Дня Святого Миколая, за одним столом зібралися представники влади, бізнесу, культури, щоб обговорити ті проблеми, які сьогодні хвилюють громадськість. Головною ідеєю круглого столу стало бажання привернути увагу бізнесу до ролі культури в суспільстві, заохотити бізнесові структури до партнерських стосунків з культурними і науковими інституціями – музеями, бібліотеками, видавництвами, ознайомити з міцними історичними традиціями меценатства і благодійництва у Львові.

 
«ПочатокПопередня12НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 2