Auto Company

Видання

 

Іконостас з монастиря Скит Манявський

Майдан. Революція Гідності


Доба короля Данила

 

Народна ікона на склі.

 

Вернись із спогадів.. Володимир Івасюк

 

Личаківськи некрополь. Путівник.

 

Проходи по Личакову

 

Львівська цитадель

 

Український епізод Першого Ліонського собору


Хто і коли заснував місто Львів?

 

Як будувати рідну хату?

 

Презентація видань Мистецького фонду імені Короля Данила на 18 міжнародному Форумі видавців у Львові PDF Друк

17 вересня 2011 року у львівському Палаці Мистецтв в рамках XVIII Форуму видавців відбулася презентація книг, виданих за сприяння Мистецького фонду імені Короля Данила, співзасновниками якого є Мирослав Откович, Володимир Турецький та Степан Кубів. Родзинкою презентації стали презентація спогадів про Володимира Івасюка "Відлуння твоїх кроків..." та нове видання незалежного культурологічного часопису "Ї" "Львів. 1939. 1940. 1941". 

В альбомі "Відлуння твої кроків...", презентація якого відбудеться незабаром, на 240 повно колірних сторінках зібрані спогади, інтерв’ю, статті та документи про українського композитора та поета Володимира Івасюка. Упорядником видання стала родина Івасюків. До видання окрім Мистецького фонду імені Короля Данила, долучилися ЛОО ГО "Фронт Змін", Благодійний фонд Олега Наставського, "Видавничий дім "Укрпол".

"Це вже другий альбом про Володю, виданий нашими спільними зусиллями, - розповідає художник, видавець, заслужений працівник культури України Любомир Криса. - А усе починалося з "Проходів по Личакову" та "Личаківського некрополя" - праць, над якими довелося працювати майже двадцять років. Та незважаючи на цінність музею під відкритим небом як для Львова, так і для світової культури, ніхто не наважувався допомогти з публікацією видання про цвинтар. У всіх були певні перестороги. Тільки завдяки Степану Кубіву та Фонду вперше Львів отримав вичерпну інформацію про Личаків".

"Відлуння твоїх кроків..." стало першим виданням до якого долучився наш благодійний фонд це буде не єдиний наш спільний проект", - розповів директор однойменного фонду Олег Наставський.

 Неабияка увагу на цьогорічному книжковому Форумі у Львові була прикута нового видання Часопису "Ї", який присвячений перебуванню "совєтів" у Львові 1939-1941 років. На сторінках зібрані спогади українських громадян про те, як насправді виглядало "нове життя", творене більшовиками у Західній Україні тих років. Читач у виданні знайде проблеми релігії і виховання, культури й економіки, правосуддя і тюремництва, спостереження і рефлексії на тему деяких характеристичних рис справжньої більшовицької дійсності.

"За час свого існування ми видали 45 видань і проектів. Та фінансового зиску Фонд не отримує, бо усі кошти від продажу видань вкладаються у наступні проекти", - розповів співзасновник Мистецького фонду імені Короля Данила Степан Кубів.

Частину презентованих на Форумі видань Степан Кубів подарував представникам Канева, Сум, Чернівців та Луцька, які завітали на презентацію.

Уже цього тижня Мистецький фонд імені Короля Данила готує подарунок до 1000-ліття Софії Київської, який буде презентований у столиці.

 

 

Мистецький Фонд імені Короля Данила представив нові літературні проекти