Auto Company

Видання

 

Іконостас з монастиря Скит Манявський

Майдан. Революція Гідності


Доба короля Данила

 

Народна ікона на склі.

 

Вернись із спогадів.. Володимир Івасюк

 

Личаківськи некрополь. Путівник.

 

Проходи по Личакову

 

Львівська цитадель

 

Український епізод Першого Ліонського собору


Хто і коли заснував місто Львів?

 

Як будувати рідну хату?

 

Заснування фонду PDF Друк

 

Презентація Мистецького фонду імені короля Данила

 

10 грудня 2006 року у місті Львові в рамках відкриття виставки «Король Данило – засновник міста Львова», відбулася презентація Мистецького фонду імені Короля Данила.

Однією з причин створення Фонду стала необхідність реалізації значимих мистецьких та гуманітарних проектів, шляхом гармонійної, взаємодоповнюючої співпраці між інтелектуальним і мистецьким середовищами та меценатами.

 

 

Засновники Мистецького фонду – Степан Кубів, Мирослав Откович та Володимир Турецький визначили, що – головною метою Фонду повинна бути підтримка і реалізація національно значущих проектів у галузі культури, мистецтва, та науки.

Вкорінення національних та культурних цінностей, збереження і популяризація надбань української культури та історії, а також стимулювання і координація культурних та наукових процесів – це ті завдання, реалізація яких сприятиме відродженню української державності та духовності.

Головними напрямками діяльності Фонду повинні стати: активна видавнича діяльність (підготовка та виданням наукових досліджень, альбомів, атласів, ілюстрованих каталогів тощо), проведення мистецьких, наукових та освітніх заходів (виставок, науково-практичних конференцій, круглих столів, семінарів, презентацій, конкурсів, фестивалів, заснування премій та стипендій), розробка і координація гуманітарних та мистецьких проектів, налагодження співпраці з іншими фондами та організаціями.

Очевидно, що втілення таких високих завдань можливе лише в орієнтації на дійсно величних постатей української історії, таких як король Данило – символ розквіту українських земель в епоху Середньовіччя. Саме тому Фонд було названо в честь цього видатного діяча України-Русі.

 

Володимир Турецький, Мирослав Откович та Степан Кубів

презентують Мистецький фонд імені короля Данила

 

 

 

Преса

 

Фонд імені Короля Данила підтримуватиме мистецтво та духовність

У Львові презентували мистецький фонд імені Короля Данила

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити