Auto Company

Видання

 

Іконостас з монастиря Скит Манявський

Майдан. Революція Гідності


Доба короля Данила

 

Народна ікона на склі.

 

Вернись із спогадів.. Володимир Івасюк

 

Личаківськи некрополь. Путівник.

 

Проходи по Личакову

 

Львівська цитадель

 

Український епізод Першого Ліонського собору


Хто і коли заснував місто Львів?

 

Як будувати рідну хату?

 

Останні проекти PDF Друк e-mail
Написав Мистецький фонд імені Короля Данила   
Четвер, 07 травня 2015, 12:30

Останні проекти

Мистецький проект Народного художника України Мирослава Отковича «1000 років Собору Святої Софії Київської», Київ–Львів – 1-22 квітня 2012

Мистецький проект реалізований спільно з Національним заповідником Софія Київська, присвячений 1000-річчю із дня заснування Собору Святої Софії в Києві, а саме 1011 р., новій даті, яка була відкрита у вигляді графіті на одній із стін собору. Проект складається із художньої експозиції великоформатних живописних полотен та портретів, які зображають історію Давньої Русі, створення Собору Софії, а також історію КиєваОкрім того в проект входить копія однієї із найдавніших українських ікон – ікони XIII ст. «Богородиця-Дороговказиця» з с. Дорогобуж. Безпосереднє втілення проекту розпочалася 2-24 вересня 2011 р. в Митрополичих палатах Національного заповідника Софія Київська, і завершилась 1-22 квітня 2012 р. у Львівському Палаці мистецтв. Своєю унікальністю та монументальністю експозиція справила незабутнє враження на фахівців та відвідувачів заходу. Завдяки її проведенню для широкого загалу було відкрито багатство Софійського Собору та невідому до сьогодні дату його закладення.

Щорічний Мистецького проект Народного художника України Мирослава Отковича «Сім слів Христа на Хресті», Львів2012-2015.

Започатковано у 2008 р., і проводиться щороку в Страсний тиждень. Проект представляє собою екзистенціальне сприйняття Страстей Христових шляхом осмислення класичної музики з творів австрійського композитора Йозефа Гайдна і шотландського композитора Джеймс МакМіллана та монументального живопису Мирослава Отковича на тему: «Сім слів Христа на Хресті». Експозиція – це сім сакральних полотен, що ідейно доповнюють музику великих композиторів у виконанні камерного оркестру та супроводжуються духовними розмірковуваннями. Цей проект – є унікальним способом індивідуального сприйняття духовних цінностей та популяризації надбань світового мистецтва. Реалізовується почергово в Львівській обласній філармонії та Домініканському соборі. У 2015 році з нагоди 150-річчя Митрополита Андрея, проект було доповнено мистецько-співочою інсталяцією – «The passion of the christ. Страсті христові». Безпосередньо заходи відбувалися 11 та 22 квітня 2012, 30 квiтня 2013, 16 квітня 2014, 7 квітня 2015.

«Народна війна 1917−1932» Виставковий тур 2014–2015 роки у м. Києві, Львові, Тернополі, в усіх містах Львівської та Тернопільської областей.

Унікальна документально-просвітницька виставка з 23 широкоформатних банерів, в якій вперше комплексно відображено маловідомі та замовчувані факти антибольшевицького опору на території Наддніпрянської України в 1917–1930-х роках. Автор і керівник проекту відомий дослідник тематики – Роман Круцик. Виставка сприяє подоланню незнання, численних стереотипів та міфів про боротьбу за державну незалежність та злочини комуністичного тоталітаризму. В умовах сьогоднішньої політичної ситуації та військового конфлікту на Сході України, виставка стала надзвичайно популярною серед відвідувачів. Спеціально для школярів та студентів було організовано фахові екскурсії. На її основі планується виготовлення, навчально-демонстраційних посібників для всіх шкіл України. 25-30 листопада 2014 у Києві, 22 січня - 8 лютого 2015 у Львові 19 лютого - 26 лютого 2015 у Тернополі, протягом 2015 року виставка експонуватиметься в містах Львівської і Тернопільської областей.

Щорічний конкурс наукових і науково-популярних робіт для студентів та аспірантів «Історія яка нас обʼєднує». 2014–2015

Спільно з Львівською обласної державною адміністрацією та Львівською обласною радою було започатковано конкурс для студентів та аспірантів. Метою конкурсу було – допомогти молодим історикам у дослідженні складних та контраверсійних питань української історії, актуалізувати суспільне обговорення  проблематики, і крізь призму правдивого висвітлення подій минулого сприяти консолідації та розвитку сучасного українського суспільства. В конкурсі взяли участь 35 учасників з провідних вузів України, з них було відзначено 12 конкурсантів, які отримали державні премії. За підсумками конкурсу планується публікація робіт переможців у провідних фахових виданнях країни, а також окремих збірником матеріалів. Завдяки цьому проекту вдалося мотивувати молодих вчених на якісні дослідження з історії та суттєво покращити потенціал сучасної української історіографії.

 

Майдан: Революція гідності. Фото-літопис-трилогія. Альбом / Гол. Ред. ради С.Кубів. – Київ, 2015. – Т.І. – 80 с. – Т.ІІ. – 80 с. – Т.ІІІ. – 80 с.

 

Комплексний Фото-літопис, що документує події Революції Гідності та складається з трьох частин, які відображають: початок Революції Гідності, події під час боротьби на Майдані та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. У виданні цілісно зібрано фото, які найкраще висвітлюють доленосні і трагічні події нашої нещодавньої історії. На сьогодні – це єдине в світі вичерпне видання з цієї важливої теми. Строк реалізації півтора роки.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити