Auto Company

Видання

 

Іконостас з монастиря Скит Манявський

Майдан. Революція Гідності


Доба короля Данила

 

Народна ікона на склі.

 

Вернись із спогадів.. Володимир Івасюк

 

Личаківськи некрополь. Путівник.

 

Проходи по Личакову

 

Львівська цитадель

 

Український епізод Першого Ліонського собору


Хто і коли заснував місто Львів?

 

Як будувати рідну хату?

 

У Києві презентували Фото-літопис-трилогію - «Майдан: Революція гідності» PDF Друк

7 травня 2015 року в національному інформаційному агентстві УКРІНФОРМ відбулася презентація фотоальбому "Майдан: Революція гідності". Захід було приурочено до Дня пам'яті та примирення.

 

 


Комплексний Фото-літопис документує події Революції Гідності та складається з трьох частин, які відображають: початок Революції Гідності, події під час боротьби на Майдані та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. У виданні зібрано фото, які найкраще висвітлюють доленосні і трагічні події нашої нещодавньої історії. На сьогодні – це єдине в світі вичерпне видання з цієї важливої теми.

Альбом було підготовлено за кошти спонсорів та меценатів, проект було спільно реалізовано Адміністрацією Президента України, Громадською організацією "Мистецький Фонд імені Короля Данила" та Всеукраїнська громадська організація "Меморіал" імені Василя Стуса.

Автор ідеї та керівник проекту, співзасновник Мистецького Фонду імені Короля Данила - Степан Кубів наголосив, що це видання частина шани і пам'яті про Героїв Небесної сотні, альбом безкоштовно передадуть в бібліотеки та навчальні заклади України.

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити