Auto Company

Видання

 

Іконостас з монастиря Скит Манявський

Майдан. Революція Гідності


Доба короля Данила

 

Народна ікона на склі.

 

Вернись із спогадів.. Володимир Івасюк

 

Личаківськи некрополь. Путівник.

 

Проходи по Личакову

 

Львівська цитадель

 

Український епізод Першого Ліонського собору


Хто і коли заснував місто Львів?

 

Як будувати рідну хату?

 

Featured Links:
Банер
Мистецький фонд імені короля Данила
Сім слів Христа на хресті PDF Друк

 

 

 
Презентація проекту "1000 років Софії Київської" PDF Друк

22 вересня 2011 року, у Будинку митрополита Національного заповідника «Софія Київська» громадська організація «Мистецький фонд імені Короля Данила» презентувала мистецький проект народного художника України Мирослава Отковича: «1000 років Софії Київській».

На виставці представлено великоформатні полотна з історії Київської Русі та побудови собору Святої Софії у Києві. 

Доповнюють експозицію копія ікони ХІІІ століття Богородиця Одигітрія з с. Дорогобужа та вироби з кованого металу, а також низка портретів найвидатніших постатей з історії України і Софії Київської: княгині Ольги, князя Володимира Великого, Петра Могили, Івана Мазепи та інших.

 
Новий альбом про Володимира Івасюка PDF Друк

"Відлуння твої кроків…" Саме з такою назвою у світ з’явився другий альбом про українського композитора і поета Володимира Івасюка. Упорядниками видання стала родина Івасюк - сестри Оксана, Галина і її чоловік, заслужений працівник культури України Любомир Криса. Видання вийшло при підтримці ЛОО ГО "Фронт Змін", Мистецького фонду імені Короля Данила, "Благодійного Фонду "Олега Наставського" та Видавничого Дому "Укрпол".

 

 
Презентація видань Мистецького фонду імені Короля Данила на 18 міжнародному Форумі видавців у Львові PDF Друк

17 вересня 2011 року у львівському Палаці Мистецтв в рамках XVIII Форуму видавців відбулася презентація книг, виданих за сприяння Мистецького фонду імені Короля Данила, співзасновниками якого є Мирослав Откович, Володимир Турецький та Степан Кубів. Родзинкою презентації стали презентація спогадів про Володимира Івасюка "Відлуння твоїх кроків..." та нове видання незалежного культурологічного часопису "Ї" "Львів. 1939. 1940. 1941". 

В альбомі "Відлуння твої кроків...", презентація якого відбудеться незабаром, на 240 повно колірних сторінках зібрані спогади, інтерв’ю, статті та документи про українського композитора та поета Володимира Івасюка. Упорядником видання стала родина Івасюків. До видання окрім Мистецького фонду імені Короля Данила, долучилися ЛОО ГО "Фронт Змін", Благодійний фонд Олега Наставського, "Видавничий дім "Укрпол".

"Це вже другий альбом про Володю, виданий нашими спільними зусиллями, - розповідає художник, видавець, заслужений працівник культури України Любомир Криса. - А усе починалося з "Проходів по Личакову" та "Личаківського некрополя" - праць, над якими довелося працювати майже двадцять років. Та незважаючи на цінність музею під відкритим небом як для Львова, так і для світової культури, ніхто не наважувався допомогти з публікацією видання про цвинтар. У всіх були певні перестороги. Тільки завдяки Степану Кубіву та Фонду вперше Львів отримав вичерпну інформацію про Личаків".

"Відлуння твоїх кроків..." стало першим виданням до якого долучився наш благодійний фонд це буде не єдиний наш спільний проект", - розповів директор однойменного фонду Олег Наставський.

 

 
«ПочатокПопередня12345НаступнаКінець»

Сторінка 3 з 5